WEDSTRIJD ZATERDAG 20 OKTOBER 2018

Aanvang 9.00 uur. Zorg dat je minimaal 20 minuten van tevoren aanwezig bent.

Het startgeld, 8 euro mag je aan de dames in de kantine betalen.

De tijden kunnen iets in of uitlopen, houdt daar rekening mee!

Bixie:

9.00  louise van heerde     beauty

9.05  rielle boxtum             snoepie

9.10  charlayne visser         daisy

9.15   kirsten wierbos         snoepie

9.20  fleur fierstra              daisy/silver

9.25  melody ten kate        snoepie

9.30  caitlin dorgelo          silver

9.35  merel engberts          snoepie

9.40 naomi horsman         silver

9.45 noa daman                  snoepie

9.50 linn meier                   silver

9.55 vlinder sloots             mex

10.00 tess wesselink          babs/silver

————-prijsuitreiking in de kantine———————

F3 F3 F3

10.10 leonie bruggeman    beauty

10.16 katy v/d peppel        snoepie

10.22 danique de lange     beauty

10.28 noor van berkel       olilly

10.34 lotte klijnstra            beauty

10.40 maud kosse              olilly

—————prijsuitreiking————–

F1 F1 F1

10.46 annelien regeling    mex

10.52  roos martens           silver

10.58  tess bols                    mex

11.04  sofie roeberts           daisy

11.10  deniek wemekamp mex

11.16  malin renker             olilly

11.22  myrthe elfrink          beauyty

11.28 lisanne stoeten        jasmijn

11.34  anne roos warner   beauty

11.40  indy kops                  olilly

11.46  roos jansen               beauty

11.52  indy olsman             olilly

11.58  iris wolters               beauty

12.04   luuk velten                olilly

12.10   eva a/h rot               shetan

12.16   sanne sosef              olilly

12.22  myrthe kroon          palombe

————–prijsuitreiking en pause————–

F4 F4 F4

12.45 cati posthuma      olilly

12.51 luna v/d peppel    jazz

12.57 nerena moes         olilly

13.03 sharrin visser      prince

13.09 bodyl lorent        olilly

 

13.15  nina veerbeek      talent

13.21  jasmijn te velde  lex

13.27  juliette wosten     talent

F5 F5 F 5

13.33  denice kops      prince

13.39 meike nijeboer   jasmijn

13.45 manon breemhaar quickstar

13.51 floortje hein         jasmijn

13.57 sahida jansman  angel

14.03 megan geertman gulliver

F6 F6 F6

14.09 elin van bree      okay

14.15  hyke nijeboer     bangelo

F3 ——  recreanten groep————

14.21 marijn siero       watson

14.27 ruisla brander   talent

14.33 bowita bombeek

 

————prijsuitreiking f4 f5 f6 en f3 recreanten——